Vindtocht.nl

Start

Linken

  • Link ruil
  • Link suggestie

Specials

  • Zomervakantie Costa Brava
  • Stacaravans in Europa
  • Busreizen
  • Hotels onderweg in Duitsland
  • Campings in Italie
  • Campings in Spanje
  • Campings in Frankrijk
  • Campings onderweg
  • Groene campings
  • Kampeerspullen
  • Kleine campings
  • Kleine campings zonder animatie / waterparken
  • Vakantieparken in Nederland
  • Weekendje weg
  • Lucca Toscana Italie
  • Herfstvakantie

Navigatie

  • sitemap
  • woorden wolk
  • Web Links
  • boom-navigatie

Tags in regionaal

Spanje Noord-Holland Belgie Duitsland Lucca Toscane Oostenrijk Amsterdam Frankrijk Europa Italie Nederland
more tags

Rubrieken

  • Fleetmanagement
  • Goed doen
  • Sport
  • Wonen
  • Zoekmachine optimalisatie
  • Spiritueel
  • Financien
  • Hotels
  • Reizen
  • Weekendje weg
  • Uitstapjes
  • Interesses
  • Kinderen
  • Oud en Nieuw
  • Gezondheid en verzorging
  • Campings
  • Bedrijfsuitjes
  • Wintersport
  • Vakantiehuizen
  • Kerstdagen
  • Vakantie

Regionaal

  • Afrika
    • Egypte
    • Kameroen
    • Marokko
    • Zuid-Afrika
  • Amerika
    • Cuba
    • Mexico
    • Noord-Amerika
  • Australie
    • Neerim East, Victoria
    • Nieuw Zeeland
  • Azie
    • Nepal
    • Turkije
  • Europa
    • Andorra
    • Balkan
    • Belgie
    • Bulgarije
    • Denemarken
    • Duitsland
    • Engeland
    • Finland
    • Frankrijk
    • Griekenland
    • Hongarije
    • Ierland
    • Italie
    • Kroatie
    • Luxemburg
    • Nederland
    • Noorwegen
    • Oostenrijk
    • Polen
    • Portugal
    • Roemenie
    • Schotland
    • Spanje
    • Tsjechie
    • Turkije
    • Wales (Verenigd Koningrijk)
    • Zweden
    • Zwitserland

Mark Rutte (VVD)

Bezoek direct

1 U geeft gestalte aan het liberalisme
Vrijheid, verantwoordelijkheid, verdraagzaamheid, sociale rechtvaardigheid en gelijkwaardigheid van alle mensen vormen de liberale beginselen. Deze zijn vastgelegd in de Beginselverklaring van de VVD. Door lid te worden onderschrijft u deze uitgangspunten.

2 Uw stem telt binnen de organisatie
De VVD is een democratisch georganiseerde vereniging, waarin iedere stem telt. Als lid praat u mee en beslist u mee. Door middel van ledenraadplegingen en individueel stemrecht tijdens de algemene vergadering heeft u een directe stem in o.a. de verkiezing van de lijsttrekker en voorzitter, de samenstelling van de kandidatenlijsten, bij inhoudelijke discussies en bij de vaststelling van verkiezingsprogramma's.

3 U kunt zelf actief zijn in de partij
Als VVD-lid kunt u actief worden in bestuurlijke of politieke functies. Bijvoorbeeld als lid van de gemeenteraad, commissielid, bestuurslid van uw afdeling of lid van het lokale campagneteam. Zo kunt u uw talent inzetten en ambities vormgeven.

4 U blijft op de hoogte
VVD-leden worden op de hoogte gehouden van wat er speelt. U ontvangt zes maal per jaar het magazine Liber en u kunt zich abonneren op het Thorbeckeweb, de gratis wekelijks digitale nieuwsbrief van de VVD, met daarin actualiteiten uit de verschillende fracties en de partij. Daarnaast geven veel afdelingen een eigen blad en/of nieuwsbrief uit.

5 U kunt cursussen en workshops volgen
Als lid van de VVD kunt u deelnemen aan de cursussen die ons opleidingsinstituut, de Haya van Somerenstichting, organiseert. Het aanbod is zeer gevarieerd. Van inhoudelijke cursussen over het liberalisme tot trainingen in vergader- en discussietechniek.

6 U bouwt aan een (nieuw) netwerk
Tijdens bijeenkomsten en vergaderingen ontmoet u lokaal, regionaal en nationaal vele nieuwe mensen, die net als u geïnteresseerd zijn in de liberale politiek. Zo bouwt u een inspirerend netwerk op.

7 U ondersteunt onze politici
Als lid van de VVD uit u uw sympathie voor onze partij en voor de werkzaamheden van onze politici in gemeenteraden, statenfracties, Eerste en Tweede Kamer en de Europese fractie.

8 U geeft financiële armslag
Leden vormen de belangrijkste bron van inkomsten en geven de organisatie de nodige financiële armslag om goed te kunnen functioneren en dus om goede politiek te bedrijven.

9 U mag een kijkje achter de schermen nemen bij de Tweede en Eerste Kamer
Als nieuw lid heeft u de mogelijkheid deel te nemen aan de nieuwe ledendag die twee maal per jaar wordt georganiseerd.

10 U kunt actief deelnemen aan het debat binnen de partij
Ieder lid heeft de mogelijkheid actief deel te nemen aan de vele bijeenkomsten die binnen de partij worden georganiseerd. Zo kunt u debatteren tijdens het Landelijk Debattoernooi, deelnemen aan parallelsessies tijdens de algemene vergadering en Politieke cafés, Flitscongressen en thema-dagen bezoeken. Klik hier voor een overzicht van alle activiteiten.

Vindwoorden:
  • Lijsttrekkers

Nog meer over Mark Rutte (VVD) en vindwoorden

  • Bas van der Vlies (SGP)

    Bezoek direct

    Wat is de SGP?
    De Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) is in 1918 opgericht en daarmee de oudste politieke partij van ons land. De standpunten van de SGP zijn gebaseerd op de Bijbel. De SGP is ervan overtuigd dat God alle eer behoort toe te komen en bijbelse waarden en normen goed zijn voor iedereen.

    Wat is het doel van de SGP?
    De SGP streeft daarom naar wetgeving in overeenstemming met die bijbelse waarden en normen.

    Wat betekent dat?
    Dat de Bijbel, het Woord van God, de basis is van waaruit politieke standpunten worden bepaald en discussies gevoerd. Nu staat in de Bijbel niet alles. We kunnen bijvoorbeeld niets lezen over de geluidsnormen voor Schiphol. Toch willen we juist ook dan een standpunt innemen vanuit een bijbels perspectief. Bij geluidsnormen kunnen we bijvoorbeeld denken aan de overlast voor het milieu en het belang voor de economie. Zo is ook een standpunt over geluidsnormen terug te voeren op een bijbels verantwoorde politiek.

    Partijstructuur
    De SGP is opgebouwd uit plaatselijke kiesverenigingen. De plaatselijke kiesverenigingen binnen een provincie vormen een provinciale vereniging. Voor het functioneren van de partij zijn verder nog van belang de algemene vergadering, de Raad van Advies en de Commissie van Beroep.

  • André Rouvoet (ChristenUnie)

    Bezoek direct

    In diverse provincies wordt al gespeculeerd over collegevorming tussen CDA, PvdA en ChristenUnie. Voor de ChristenUnie is deelname aan colleges van Gedeputeerde Staten nieuw. Nooit eerder leverde de partij een gedeputeerde. Afhankelijk van de uitslag van de statenverkiezing is deelname aan Gedeputeerde Staten in tussen de vier en zes provincies wellicht aan de orde.
    Invulling van de collegeplaatsen is voor de partij geen probleem, zegt partijdirecteur Henk van Rhee. “In gemeenteraden en colleges van Burgemeester en Wethouders leveren wij al jaren bestuurders, die bekend staan vanwege hun betrouwbaarheid en bestuurlijke kwaliteit. Voor veel kiezers is dat zelfs een doorslaggevende reden om op onze partij te stemmen”, geeft Van Rhee aan.

    Overijssel, Gelderland, Groningen, Utrecht en Flevoland
    In vijf provincies zijn de verwachtingen hooggespannen. Kijkend naar de uitslag van de Kamerverkiezingen zouden er toch zeker in Overijssel, Gelderland, Groningen, Flevoland en Utrecht kansen moeten zijn op deelname aan het college van Gedeputeerde Staten. “In één van die provincies zijn we zelfs al actief benaderd”, aldus de partijdirecteur

    In diverse provincies wordt al gespeculeerd over collegevorming tussen CDA, PvdA en ChristenUnie. Voor de ChristenUnie is deelname aan colleges van Gedeputeerde Staten nieuw. Nooit eerder leverde de partij een gedeputeerde. Afhankelijk van de uitslag van de statenverkiezing is deelname aan Gedeputeerde Staten in tussen de vier en zes provincies wellicht aan de orde.
    Invulling van de collegeplaatsen is voor de partij geen probleem, zegt partijdirecteur Henk van Rhee. “In gemeenteraden en colleges van Burgemeester en Wethouders leveren wij al jaren bestuurders, die bekend staan vanwege hun betrouwbaarheid en bestuurlijke kwaliteit. Voor veel kiezers is dat zelfs een doorslaggevende reden om op onze partij te stemmen”, geeft Van Rhee aan.

    Overijssel, Gelderland, Groningen, Utrecht en Flevoland
    In vijf provincies zijn de verwachtingen hooggespannen. Kijkend naar de uitslag van de Kamerverkiezingen zouden er toch zeker in Overijssel, Gelderland, Groningen, Flevoland en Utrecht kansen moeten zijn op deelname aan het college van Gedeputeerde Staten. “In één van die provincies zijn we zelfs al actief benaderd”, aldus de partijdirecteur

  • Geert Wilders (Groep Wilders)

    Bezoek direct

    Nederland is een prachtig land. Maar het staat onder druk. Om tal van redenen. De politieke elite in Nederland negeert stelselmatig de belangen en problemen van de burger.

    Het is nog steeds niet veilig op straat door onvoldoende politie en te lage straffen. Het aantal vreemdelingen dat jaarlijks naar ons land komt is nog steeds excessief hoog. De demografische ontwikkelingen zijn ronduit zorgelijk: de meerderheid van de jongeren in de grote steden is nu al van niet-westerse afkomst. De overheid is veel te groot en heft te veel belastingen zowel op landelijk als gemeentelijk niveau zodat burgers iedere maand opnieuw te weinig van hun eigen verdiende geld overhouden. En kwetsbare mensen zoals ouderen in verpleeg- en verzorgingshuizen leiden te vaak een mensonwaardig bestaan. Ondertussen wordt een politieke partij voor pedofielen opgericht en worden dierenmishandelaars ongestraft of met hooguit een boete naar huis gestuurd. Dat kan en moet allemaal zoveel beter. Het fatsoen moet terug in onze samenleving.

    Daarom zijn er dringend veranderingen nodig. Nederland moet weer een sterk en vitaal land worden. Een land met een kleinere en minder betuttelende overheid en een duurzaam sterkere economie. Een land, waarin naast een kleine doelmatige overheid en het verantwoordelijke individu, ook het maatschappelijke middenveld (maatschappelijke organisaties, verenigingsleven, gezin, kerk, etc.) de rol krijgt die het verdient. Een land dat trots is op zijn eigen identiteit, die identiteit ook durft te benoemen en voor het behoud daarvan durft op te komen, ook binnen het steeds verder uitdijende Europa. Een land dat meer investeert in betere veiligheid voor zijn inwoners, beter onderwijs voor zijn kinderen en menswaardigere zorg voor zijn ouderen. Een land dat crimineel gedrag op straat en islamitisch terrorisme keihard aanpakt en bestraft. Een land met een bestuur dat problemen van de burgers oplost. Een land met politici die meer naar die burgers luisteren en minder met zichzelf bezig zijn. Kortom: een beter en sterker Nederland!

    De Groep Wilders / Partij voor de Vrijheid heeft de afgelopen anderhalf jaar een groot aantal voorstellen gedaan om tot zo'n beter en sterker Nederland te komen. In de Onafhankelijkheidsverklaring, het Plan voor een Nieuwe Gouden Eeuw en in Klare Wijn zijn al veel concrete voorstellen te vinden. In Nieuw Realisme hebben wij onze ideologische kaders geschetst. In dit verkiezingspamflet geven wij - kort en krachtig - onze belangrijkste voorstellen weer. Vernieuwende en gedurfde voorstellen die leiden tot een beter en sterker Nederland.

    Een Nederland om weer trots op te zijn!

  • Alexander Pechtold (D66)

    Bezoek direct

    In het verkiezingsprogramma 2006 - 2010 vindt u concrete oplossingen voor vraagstukken die nu spelen. Maar de dagelijkse praktijk van het parlementaire werk is veel gevarieerder dan wij nu kunnen voorspellen. Daar zijn ongetwijfeld vraagstukken bij die in dit programma beperkt of zelfs geheel niet aan de orde komen.

    Daarom hebben wij onze uitgangspunten en ideeën vertaald in vijf 'richtingwijzers'. Bij twijfel zal een gekozen vertegenwoordiger deze richtingwijzers zwaarder laten wegen dan de oplossingen die bij het schrijven van dit programma nog logisch en verdedigbaar waren, maar niet veel later door de feiten al weer zijn achterhaald.

    Vertrouw op de eigen kracht van mensen

    Wij vertrouwen op de eigen kracht en ontwikkeling van mensen.

    Denk en handel internationaal

    Samenlevingen zijn op steeds meer verschillende manieren met elkaar verbonden. Wij staan open voor de gehele wereld en sluiten niemand uit.

    Beloon prestatie en deel de welvaart

    Mensen zijn niet gelijk, wél gelijkwaardig. Mensen zijn verschillend en wij willen dat de overheid ruimte laat voor die verschillen.

    Streef naar een duurzame en harmonieuze samenleving

    Wij willen de wereld om ons heen tegemoet treden met respect en mededogen.

    Koester de grondrechten en gedeelde waarden

    De fundamentele waarden van onze samenleving zijn vrijheid voor en gelijkwaardigheid van ieder mens, ongeacht opvattingen, geloof, seksuele geaardheid, gerichtheid of herkomst.

    Beloon prestatie en deel de welvaart
    Denk en handel internationaal
    Koester de grondrechten en gedeelde waarden
    Streef naar een duurzame en harmonieuze samenleving
    Vertrouw op de eigen kracht van mensen

    Richtingwijzers voor een progressieve sociaal-liberale visie
    vertrouw op de eigen kracht van mensen
    denk en handel internationaal
    beloon prestatie en deel de welvaart
    streef naar een duurzame en harmonieuze samenleving
    koester de grondrechten en gedeelde waarden

  • Marianne Thieme (Partij voor de dieren)

    Bezoek direct

    Het programma van de PvdD is gebaseerd op de visie dat dieren - evenals mensen - levende wezens zijn met bewustzijn en gevoel en daarom net als mensen het morele recht hebben op een respectvolle behandeling door de mens. Dit houdt in dat dieren, zowel in het wild levende als gehouden dieren, naar hun eigen aard moeten kunnen leven en niet zonder een noodzakelijk of redelijk doel door de mens in hun welzijn mogen worden aangetast. Beschaving uit zich immers in de wijze waarop mensen met andere levende wezens op deze aarde en met de natuurlijke omgeving in het algemeen omgaan.

  • Femke Halsema (GroenLinks)

    Bezoek direct

    Ambitieuze vrouw met vlotte babbel. Absoluut geen "groentje" meer

  • Jan Marijnissen (SP)

    Bezoek direct

    Bourgondiër die standvastig is en een oude rot in het vak

  • Jan Peter Balkenende (CDA)

    Bezoek direct

    De "slimste van de klas"en hij heeft ervaring als premier.
    Toen hij een paar jaar geleden Minister President werd, stond Nederland er slecht voor. Maar, we hebben veel bereikt. Het was niet altijd gemakkelijk, maar we kregen het samen voor elkaar zegt hij.

  • Wouter Bos (PVDA)

    Bezoek direct

    Wouter is To the point, Komt op voor iedereen en is een hippe, moderne vader

    Wouter heeft het nieuwe regeerakkoord gepresenteerd voor een coalitie tussen CDA, PvdA en Christen Unie. Dialoog zal een wezenlijk onderdeel vormen van de stijl van werken van het kabinet. We zijn vastberaden over wat we willen. Maar het kabinet zal beter in staat zijn de plannen uit te voeren door gebruik te maken van de kennis in de samenleving.

Interessante info gebaseerd op Mark Rutte (VVD) en vindwoorden

  • Bas van der Vlies (SGP)
  • André Rouvoet (ChristenUnie)
  • Geert Wilders (Groep Wilders)
  • Alexander Pechtold (D66)
  • Marianne Thieme (Partij voor de dieren)
  • Femke Halsema (GroenLinks)
  • Jan Marijnissen (SP)
  • Jan Peter Balkenende (CDA)
  • Wouter Bos (PVDA)

aanbiedingen zomervakantie, hotels onderweg, herfstvakantie, campings. Vinden niet zoeken!