Vindtocht.nl

Start Blogs superadmin's blog

Linken

  • Link ruil
  • Link suggestie

Specials

  • Zomervakantie Costa Brava
  • Stacaravans in Europa
  • Busreizen
  • Hotels onderweg in Duitsland
  • Campings in Italie
  • Campings in Spanje
  • Campings in Frankrijk
  • Campings onderweg
  • Groene campings
  • Kampeerspullen
  • Kleine campings
  • Kleine campings zonder animatie / waterparken
  • Vakantieparken in Nederland
  • Weekendje weg
  • Lucca Toscana Italie
  • Herfstvakantie

Navigatie

  • sitemap
  • woorden wolk
  • Web Links
  • boom-navigatie

Tags in regionaal

Spanje Noord-Holland Belgie Duitsland Lucca Toscane Oostenrijk Amsterdam Frankrijk Europa Italie Nederland
more tags

Rubrieken

  • Fleetmanagement
  • Goed doen
  • Sport
  • Wonen
  • Zoekmachine optimalisatie
  • Spiritueel
  • Financien
  • Hotels
  • Reizen
  • Weekendje weg
  • Uitstapjes
  • Interesses
  • Kinderen
  • Oud en Nieuw
  • Gezondheid en verzorging
  • Campings
  • Bedrijfsuitjes
  • Wintersport
  • Vakantiehuizen
  • Kerstdagen
  • Vakantie

Regionaal

  • Afrika
    • Egypte
    • Kameroen
    • Marokko
    • Zuid-Afrika
  • Amerika
    • Cuba
    • Mexico
    • Noord-Amerika
  • Australie
    • Neerim East, Victoria
    • Nieuw Zeeland
  • Azie
    • Nepal
    • Turkije
  • Europa
    • Andorra
    • Balkan
    • Belgie
    • Bulgarije
    • Denemarken
    • Duitsland
    • Engeland
    • Finland
    • Frankrijk
    • Griekenland
    • Hongarije
    • Ierland
    • Italie
    • Kroatie
    • Luxemburg
    • Nederland
    • Noorwegen
    • Oostenrijk
    • Polen
    • Portugal
    • Roemenie
    • Schotland
    • Spanje
    • Tsjechie
    • Turkije
    • Wales (Verenigd Koningrijk)
    • Zweden
    • Zwitserland

Het begin

  • superadmin's blog

Na het zien van verschillende films en het lezen van verschillende boeken: What the Bleep do We Know?!,What the Bleep do We Know down the rabbithole, The Secret, Abraham-Hicks, Spiegelogie en Eckhart Tolle is het tijd om mijn gedachten hieromtrent te delen.

Allereerst met mijzelf door het op te schrijven.
Vervolgens met de wereld om de gedachten te ventileren.

1) Allereerst zie ik een verband in het geheel en dat verband heeft te maken met trillingen, frequenties, energie.
We geven er maar een woord aan, maar het heeft mijnsinziens te maken met het verplaatsen van iets in de ruimte middels frequenties.

Muziek, meditatie, lichaamsaantrekking, geestelijke aantrekking, zero-point-field, medicijnmannen, quantum fisica, beleving, godsdienst, verliefdheid, houden van hebben 1 ding gemeen en dat is dat ze trillingen voortbrengen. Van aqupunctuur is bekend dat de doelstelling ervan is zorgdragen dat bepaalde meridianen weer de energie laten stromen.

Fundament 1 is dus trillingen, frequentie oftewel energie

2) Ten tweede de Law of Attraction is de belangrijkste Universele basiswet. Deze wet geldt voor iedereen, zonder uitzondering, hij regelt letterlijk ons bestaan. De definitie luidt: Dat waarop je je focust, trek je aan. Altijd en zonder uitzondering.

Met andere woorden: wanneer je tv kijkt, luistert, leest, praat, fantaseert, herinnert, ieder moment ben je bezig met het aantrekken van de essentie van waaraan je aandacht besteedt. En dat geldt ook voor alles wat je niet wilt en tegen vecht, want uitsluiting bestaat niet.

Het grootste deel van de mensheid werkt niet in harmonie met deze wet, met als resultaat een hoop onnodige ellende. Werken mèt de Law of Attraction in plaats van ertegen, resulteert vanzelf in een leven dat vooruit gaat op alle gebieden. Het betekent gaan in de richting die je wenst, welke die ook is.

Mensen als Plato, Newton, Carnegie, Beethoven, Shakespeare, Emerson, Ford, DaVinci en Einstein kenden deze wet en bereikten zo wat ze wensten. Net als Bill Gates, die accuut met de Universiteit stopte toen hij bekend raakte met de Law of Attraction. Zijn succes kent iedereen.

Wie de Law of Attraction kent, begrijpt dat er geen slachtoffers bestaan en dat je overtuigingen en focus allesbepalend zijn voor je toekomst. Want die bepaal je namelijk helemaal zelf; je bent 100% de schepper van je eigen realiteit.

Fundament 2 is dus aantrekking, dat waaraan je denkt waarop je focussed trek je aan

Vindwoorden:
  • Spiritueel

  • superadmin's blog

Nog meer over Het begin en vindwoorden

  • Yogavakantie in Spanje

    Bezoek direct

    Een yogaweek in Zuid-Spanje on begeleiding van een zeer ervaren Iyengar yoga docente in de meivakantie. U verblijft in de bergen met een schitterend uitzicht op zee. De lessen worden smorgens vroeg en in de vroege avond gegeven. Ook ruimte voor stilte wandelingen en meditaties, een bezoek aan Murcia, Cartagena en de prachtige stille stranden in deze streek.

  • Kloosterwandelingen

    Bezoek direct

    Diverse korte en langere wandelingen vanuit en rondom een klooster. U verblijft in het klooster en volgt het ritme van het klooster. Stevige wandelingen door prachtige gebieden in Nederland en Duitsland

  • Spirituele feestweek met Oud en Nieuw

    Bezoek direct

    Heerlijke feestdagen in sprookjesachtige omgeving, omringt door gelijkgestemden. Feest, bezinning, spirituele verdieping, en vooral genieten met Kerst en Oud en Nieuw.
    Op het sfeervolle Chateau de Frandeux in de Belgische Ardennen. Het Chateau is voorzien van een sauna. Kortom de sprookjesachtige ambiance voor een twee feestelijke weken!

  • Zing mee met het Weihnachtsoratorium rond Kerstmis

    Bezoek direct

    Weihanachtsoratorium van JS Bach wordt gebracht in de Geertekerk in Utrecht in de vorm van een meezingconcert waar u zich via deze site voor kunt inschrijven.

  • WeihnachtsOratorium meezingconcert in Utrecht

    Bezoek direct

    Voor de derde keer het Weihnachtsoratorium van J. S. Bach uit. Om echt in de kerstsfeer te komen. Meezingconcert in de Geertekerk in Utrecht, samen met geoefende en beginnende zangers.Ook zijn er luisterkaarten te koop via deze site.

  • Bezinningsdagen aandacht en inspiratie

    Bezoek direct

    Eigenwijze ligt even buiten het dorpje Bant in de Noordoostpolder. 12 zuiderzeehuisjes rondom een vijver. Schuren en silo zijn omgebouwd tot ontmoetingsruimte. Het ligt tegen het Kuinderbos aan. Het Kuinderbos gaat weer over in de gebieden van de Weeribben.  Wie bij Eigenwijze het erf op gaat waant zich op een begijnhof, maar met de openheid van de polder.
    Aandacht, aandachtig leven staat in de belangstelling alsof het een nieuwe vinding is. Eerbiedig leven opent een ruimer perspectief: met rust , aandacht zonder oordeel, met geduld, met eerbied naar mensen en situaties kijken. Dat leer je niet in één cursus, maar in het leven zelf, vaak met vallen en opstaan, door schade en schande. In dit weekend doen we een verkenning naar onze eigen aandacht en inspiratie. Er is een inleiding, een meditatieve wandeling, mogelijkheid tot gesprek, creativiteit en schrijven.

  • Rezonans

    Bezoek direct

    Rezonans is een bed and breakfast en spiritueel centrum gelegen tussen de weilanden en het bos.

  • De Bachreis in de Stille Week

    Bezoek direct

    Verdiepende reis en tevens zoektocht naar het leven van Johan Sebastiaan Bach, met verstrekkende informatie. Vindt plaats in de stille week voor pasen. bekijk de site.

  • Onthaasten, stilte en ontmoeting

    Bezoek direct

    In deze kloosterwandeling ervaart u enerzijds de stilte en de weidsheid van het Hogeland en anderzijds maakt u kennis met de eeuwenoude geschiedenis. Uithuizen is het beginpunt van de Groninger route naar de H. Jacobus in het Spaanse Compostella. U komt langs plaatsjes als Bethlehem en Doodstil. Na de avondsluiting gaat voor de zusters het grote zwijgen in, en dat duurt tot na het ontbijt op zondagmorgen. Alle maaltijden worden in stilte gebruikt; er is ook geen muziek. We eten zwijgend. Op zondagmorgen is er een mooie stiltewandeling, weliswaar op een tamelijk vroeg uur, maar dit maakt het ontwaken tot een bijzonder gebeuren.

  • Kerst in kloostersfeer

    Bezoek direct

    Abdij Postel; deze oude Norbertijnerabdij ligt 8 km ten Z. van Reusel, midden in een bosrijke omgeving, verstoken van openbaar vervoer. In het gastenhuis zijn eenvoudige 1 en 2 persoonskamers met wastafel; d en t op de gang. In de kloosterkerk wordt driemaal daags een getijdengebed gezongen. Vierdaagse Kerstwandeling in de Norbertijner Abdij Postel in Belgie, provincie antwerpen, eindigt in de namiddag van 1e Kerstdag. Een combinatie van wandelen in de bosrijke omgeving, gesprek met 1 of meer kloosterlingen, ontspanning, rondleiding in het klooster. Het programma is afgestemd op de kloosterritmes. De getijden in de kerk en de maaltijden (zoals een warme maaltijd om 12.30 uur) staan vast.

Interessante info gebaseerd op Het begin en vindwoorden

  • Kloosterwandelingen
  • Spirituele feestweek met Oud en Nieuw
  • Zing mee met het Weihnachtsoratorium rond Kerstmis
  • WeihnachtsOratorium meezingconcert in Utrecht
  • Bezinningsdagen aandacht en inspiratie
  • Rezonans
  • Gezonder leven met wat extra vitaminen
  • Zelfontwikkeling met Avatar
  • Workshops vrijgeven en loslaten door beweging
  • Zingen vanuit je hart
  • Eckhart Tolle-
  • Yogavakantie in Spanje
  • De Bachreis in de Stille Week
  • Onthaasten, stilte en ontmoeting
  • Kerst in kloostersfeer
  • Mantrazingen en stilte wandelingen
  • Meditatie aan de waterkant
  • Mooie inzichten over geld uitgeven
  • tennis-en-denken
  • Tennis en willen

aanbiedingen zomervakantie, hotels onderweg, herfstvakantie, campings. Vinden niet zoeken!